SVNL-lid Mink Schinkelshoek verdedigt met succes proefschrift

De slaapgeneeskunde is een nieuwe doctor rijker. SVNL-lid Mink Schinkelshoek voltooide deze maand zijn proefschrift op het gebied van narcolepsie. Zijn proefschrift met de naam ‘The autoimmune hypothesis of narcolepsy – and its unexplored clinical features’ heeft hij met succes verdedigd. 

‘’Het was een fantastische dag, na 5 jaar en 10 dagen narcolepsieonderzoek te hebben gedaan in het LUMC en SEIN Heemstede! Nogmaals dank aan allen die mij deze jaren hebben gesteund en deze dag mogelijk hebben gemaakt. Ik ben van plan om ons onderzoek naar narcolepsie voort te zetten, terwijl ik werkzaam ben als aios neurologie in het Leids Universitair Medisch Centrum.’’

De SVNL feliciteert Mink en ziet uit naar zijn volgende stappen in het veld van slaapgeneeskunde.

Het volledige proefschrift is te vinden via https://lnkd.in/gmdx7zM7!